PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704798}

Drobne wypadki

Little Accidents
5,6 844
oceny
5,6 10 1 844
Drobne wypadki
powrót do forum filmu Drobne wypadki

...pani Colangelo. Zgrzyta tutaj niemal każdy element. Od kiepskiego scenariusza, poprzez męczącą muzykę (taki udawany Santaolalla), aż do aktorów, z których przede wszystkim Boyd Hollbrook ociera się o śmieszność w roli poczciwego, przygłupiego górnika. Film jest pretensjonalny, mało wiarygodny i przede wszystkim strasznie nudny. Naprawdę ciężko znaleźć tu choćby jedną rzecz, która dawałaby nadzieję, że kolejny film tej reżyserki (jeśli takowy w ogóle powstanie) będzie lepszy.

ocenił(a) film na 3
Mikez

...obejrzałam wyrywkowo z powodów które podajesz wyżej. Dokładnie moje uwagi są takie same.

ocenił(a) film na 2
Mikez

Również w 100% się podpisuję. Wątek z romansem tak niewiarygodnie naiwnie i źle poprowadzony, że aż nie wierzę. Młody aktor niestety też drewniany. Generalnie nie widzę plusów poza niezły trailerem (dałem się nabrać!).

Mikez

No cóż, kolejna kobieta, a jest ich niestety coraz więcej, która nie ma pojęcia o kinie. Może chodzi o parytet...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones