PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33543}

Dziewczyna z Alabamy

Sweet Home Alabama
6,6 38 926
ocen
6,6 10 1 38926
5,5 4
oceny krytyków
Dziewczyna z Alabamy
powrót do forum filmu Dziewczyna z Alabamy

3/10

ocenił(a) film na 3

Komedia romantyczna? Ciężko to nazwać komedia skoro tylko dwa razy się uśmiechnąłem i to lekko, bo nie było nic śmiesznego w tym filmie oprócz nurkującego psa i wybuchowego kota. Więc jako komedia film za cholerę nie spełnił swojej roli. A jako romansidło? Pewnie tak. Ale ja romansideł nie lubię więc dla mnie był strasznie męczący i maksymalnie przewidywalny, po oglądnięciu 10 minut wiedziałem jakie będzie zakończenie... Lubisz płytkie romansidła? Oglądaj. Nie lubisz? Nie marnuj czasu.

Sprite_87

Nie zapominajmy , że ten film jest z 2002 i w tamtych czasach lepszych nie było, więc sądze ze jak na tamte lata to bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 3
krystynalubicz8

Czy byłby to film z 1984, 2002 czy 2012to nie robi różnicy bo tu nie ma na przykład efektów specjalnych. W tym gatunku filmu przez ostatnie 20 lat za dużo się nie zmieniło. Nadal jest nudny, płaczliwy i naiwny.

Sprite_87

Wątpię zeby w romansach czy kom. romantycznych były efekty specjalne bo na pewno nie przypominało by to nic romantycznego:)Skoro przez tyle lat są takie nudne i płaczliwe to ich nie oglądaj.

ocenił(a) film na 3
krystynalubicz8

Raz na jakiś czas włączam jakiś film z tego gatunku z nadzieją, że może będzie lepiej. Ale nadal są szmirą...

Sprite_87

Jak to mawiają, tzw. komedia romantyczna jest jak świnka morska - ani świnka, ani morska :/

Choć na szczęście od tej reguły bywają rzadkie, lekkie wyjątki :)

ocenił(a) film na 2
krystynalubicz8

Co to opowiadasz? Lepszych nie było? Niezłe jaja, było dużo dobrych filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones