PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848631}

Sekret: Odważ się marzyć

The Secret: Dare to Dream
6,1 9 353
oceny
6,1 10 1 9353
Sekret: Odważ się marzyć
powrót do forum filmu Sekret: Odważ się marzyć

Katie

ocenił(a) film na 6

Cieżko sie ogląda Katie w tym filmie. Ma się wrażenie, że jest dużo starsza niż w rzeczywistości...

zygfryd33

Tak... jeśli takie mają być efekty najdroższych holiłódzkich klinik kosmetologicznych, to równie dobrze mogę być biedna i nie robić nic :( Mimo wszystkie Katie ma mnóstwo uroku, a mnie zainspirowała jej fryzura i chyba się tak zetnę :)

ocenił(a) film na 7
zygfryd33

W szoku byłem, gdy ja zobaczyłem. Zaniedbana, wychudzona. Widać, że zmęczona życiem.

ocenił(a) film na 6
zygfryd33

Nie powiedziałabym. Ona ma jednak 41 lat. Wiele bym dała, by w wieku 41 lat wyglądać jak ona w tym filmie. Jak na taki wiek wyglądała bardzo w porządku. 90 proc kobiet zaraz po 30 wygląda dużo gorzej i starzej.

czarnainez18

To ja właśnie byłam zdziwiona, że tak dziewczęco wygląda, mając 41 lat. Ok, może wychudzona, ale to rzecz gustu - wiele osób lubi takie bardzo chude/szczupłe osoby, a ona w sumie całe życie była właśnie raczej chudą osobą, natomiast wciąż - 41 lat, dla mnie wygląda bardzo ładnie. Dużo uroku osobistego ma i właśnie taką dziewczęcą urodę.

ocenił(a) film na 6
Bewarethe

Właśnie o to chodzi, że mimo uroku i tej dziewczęcej urody wygląda jednak, na więcej niż ma. Może nie dużo więcej ale +5lat spokojnie. Natomiast z tym wychudzeniem to bym nie przesadzała, po prostu szczupła, zgrabna kobieta ;)

ocenił(a) film na 6
czarnainez18

Dokładnie, i jaka figura, marzenie :)

czarnainez18

Wyjęłaś mi słowa z ust. Może "krytykanci" widzieli ją ostatni raz w "Jeziorze marzeń" i dlatego w ich oczach tak strasznie się postarzała. a to było 22 lata temu.

elah53

W zupełności się z Tobą zgadzam :D Chyba większość osób pamięta ją właśnie z Jeziora marzeń a trochę czasu już minęło od kiedy tam grała. Wg mnie jest śliczna i pełna uroku. No i wg mnie w filmie trochę ją "oszpecili" - gra w końcu tam nieszczęśliwą kobietę.

ocenił(a) film na 6
czarnainez18

prawda

ocenił(a) film na 6
zygfryd33

Wg mnie to celowa charakteryzacja mająca na celu podkreślenie trudu życia:) W końcowych scenach wygląda na o wiele bardziej wypoczętą i młodszą.

ocenił(a) film na 5
pestka_

Zdecydowanie się zgadzam

ocenił(a) film na 6
zygfryd33

Tak, ale jak się uśmiechnie wygląda pięknie :)

użytkownik usunięty
zygfryd33

Zgadzam się. Ciężko ją nazwać szczupłą, ona jest po prostu przerażająco chuda, przez co wygląda strasznie niezdrowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones